HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Çərşənbə axşamı, 30 Avqust 2016 19:07

Сьогодні відбулась посвята першокурсників та вручення студентських квитків

Rate this item
(5 votes)

30 серпня в Київському національну університеті імені Тараса Шевченка відбувся урочистий концерт з нагоди посвяти у студенти юридичного факультету. З вступним словом до абітурієнтів-першокурсників виступив ректор КНУ ім.Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор, герой України – Губерський Леонід Васильович. Привітати тепер вже не абітурієнтів, а першокурсників завітав також і український політик та державний діяч, Генеральний прокурор України - Луценко Юрій Віталійович. Даючи настанови майбутній інтелектуальній еліті України, він наголосив: "Перш за все - любіть Україну. Любіть та поважайте своїх викладачів. Любіть один одного. Вчіться, але сумнівайтеся, робіть те, у що вірите."

Вокальні таланти вже вкотре вміло демонструє Вокальна студія юридичного факультету, яка із піснями "Намалюй мені ніч", "Черемшина", “Попурі про факультет” та ін дала можливість як і студентам, так і вельмишановним гостям відчути справжню атмосферу свята. Несподіваним, проте надзвичайно приємним сюрпризом здивувала всіх присутніх студентка 1 курсу Літвінчук Вікторія із піснею "Україна".

Урочистий момент - вручення символічного Ключа Знань. Кожен рік він переходить від одного покоління до іншого. Ключ Знань вручали студенти - випускники магістри другого року навчання: Рудь Ганна, Потерняк Віктор, Товмач Анна, Гура Олександр. Від імені першокурсників честь отримати Ключ Знань випала: Євтушенко Вероніці, Скляру Микиті, Вільчинський Ганні та Безпальку Олександру.

Після урочистого концерту настала довгоочікувана мить - вручення студентських квитків! Побажаємо наснаги нашим першокурсникам, невпинної праці і підкорення найвищих вершин!

390tTK4NOKI

qVnn1RX9IiQ

oH7PoGd9Nqs

CxkM4sUjS3E

Матеріал підготувала Ярослава Кириченко

Read 6542 times Last modified on Çərşənbə axşamı, 30 Avqust 2016 19:17

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.