Увага вступникам ОР Магістр!!! Програма подвійного дипломування з ВНЗ держави ЄС

Rate this item
(12 votes)

Увага вступникам ОР Магістр!!!

Програма подвійного дипломування з ВНЗ держави ЄС

Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір на магістерську програму подвійного дипломування «Україно-Європейські правничі студії». Програма реалізується спільно Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом імені Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литовська Республіка).

У разі успішного завершення навчання випускники програми отримують диплом магістра права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та диплом магістра права Університету імені Миколаса Ромеріса.

Тривалість програми – 2 навчальні роки, обсяг кредитів ECTS – 120, що розподіляються:

  • - 60 кредитів ECTS, що розподілені на 2 семестри в Університеті імені Миколаса Ромеріса та
  • - 60 кредитів ECTS, що розподілені на 2 семестри в Університеті імені Тараса Шевченка.

У межах магістерської програми відкриті спеціалізації «Правове регулювання публічної адміністрації та права людини» (Legal regulation of Public administration and Human rights), «Приватне право» (Private law), «Право інтелектуальної власності» (Intellectual property law), «Охороноздоровче право» (Healthcare law and Policy).

Спеціалізація «Правове регулювання публічної адміністрації та права людини» (Legal regulation of Public administration and Human rights) реалізується з 2013 р., акредитована Центром оцінки якості у вищій освіти Литовської Республіки, а також у 2016 році акредитована в рамках процедури зовнішньої міжнародної акредитації німецьким агентством ACQUIN. Перший випуск за спеціалізацією відбувся у 2015 р., другий – у 2016. За цією спеціалізацією навчання здійснюється протягом першого та четвертого семестрів в Університеті імені Тараса Шевченка, протягом другого та третього семестрів – в Університеті імені Миколаса Ромеріса. Захист магістерської роботи та складання державного іспиту відбувається в університеті імені Тараса Шевченка перед спільною екзаменаційною комісію, що включає представників обох університетів – партнерів.

Спеціалізації «Приватне право» (Private law), «Право інтелектуальної власності» (Intellectual property law), «Охороноздоровче право та політика» (Healthcare law and Policy) започатковані з 2016 навчального року, акредитовані Центром оцінки якості у вищій освіти Литовської Республіки. За цими спеціалізаціями навчання здійснюється протягом першого та другого семестрів – в Університеті імені Тараса Шевченка, протягом третього та четвертого семестрів – в Університеті імені Миколаса Ромеріса. Захист магістерської роботи відбувається в Університеті імені Миколаса Ромеріса, складання державного іспиту – в Університеті імені Тараса Шевченка. І захист магістерської роботи, і складання державного іспиту здійснюється перед спільною екзаменаційною комісію, що включає представників обох університетів – партнерів.

Мова магістерської програми (включаючи та не обмежуючись, викладання, навчання, підготовку та захист магістерської роботи) – англійська.

Оплата за навчання здійснюється університету, в якому відбувається навчання, та становить 49350,00 грн. в Університеті імені Тараса Шевченка (за два семестри) та 2240 Євро в Університеті імені Миколаса Ромеріса (за два семестри). Звертаємо увагу, що зазначена вартість за навчання в Університеті імені Миколаса Ромеріса є пільговою для наших студентів, оскільки для громадян держав, які не є членами ЄС, вартість навчання становить 3120 Євро.

Під час навчання в Університеті імені Миколаса Ромеріса студентам програми також надається можливість пройти навчання та/або стажування в межах програми Erasmus в провідних європейських університетах – партнерах Університету імені Миколаса Ромеріса.

Під час навчання в Університеті імені Миколаса Ромеріса студенти забезпечуються гуртожитком. Вартість проживання у тримісних або двомісних кімнатах - 85-100 Євро на місяць.

З інформацією про програму та спеціалізації можна ознайомитись на сайтах юридичного факультету Університету імені Тараса Шевченка, а також Університету імені Миколаса Ромеріса (http://www.mruni.eu/en/prospective_students/degree_programmes/).

У разі виникнення додаткових питань звертатися до приймальної комісії юридичного факультету: пр.-т Академіка Глушкова, 4-Е, тел. 521-35-30.

Консультування щодо вступу на навчання на освітню програму подвійного дипломування «Україно-Європейські правничі студії» буде проводитись в ауд.41 навчального корпусу механіко-математичного факультету за адресою: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 4Е за наступним графіком:

15.07. - Сб. - 11-00 - 13-00

18.07. - Вт. - 11-00-13-00

20.07. - Чт. - 11-00 - 13-00

24.07. - Пн. - 11-00 - 13-00

Read 4946 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.