HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Bazar ertəsi, 22 Sentyabr 2014 16:43

Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів» (31 жовтня 2014 року)

Rate this item
(4 votes)

Навчально-науковий центр медичного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Міністерства охорони здоров’я України запрошує юристів, медичних і фармацевтичних працівників, організаторів охорони здоров'я, науковців, представників державних органів, громадських організацій, ділових кіл взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Розвиток медичного права України в контексті євроінтеграційних та глобалізаційних процесів» (31 жовтня 2014 року, м. Київ, вул. Володимирська, 60)


Основні тематичні напрями

• Сучасний стан і перспективи розвитку медичного права в Україні і світі

• Реформування охорони здоров’я та його законодавче забезпечення: зарубіжний досвід та український вимір

• Адаптація законодавства України у сфері охорони здоров’я до законодавства Європейського Союзу: сучасний стан, виклики, перспективи

• Охорона громадського здоров’я: правове регулювання

• Права людини та інформаційні технології в охороні здоров’я

• Права людини і біомедицина.

• Правове регулювання фармацевтичної діяльності.


Програмою Конференції передбачені пленарні та секційні засідання, круглі столи, телемости.

Робочі мови Конференції: українська, російська, англійська.

Усі учасники отримають сертифікат участі та матеріали Конференції.

Подання тез та / або статей – до 15 жовтня 2014 року

Завершення реєстрації24 жовтня 2014 року

Реєстраційну форму, а також тези доповідей та/ або статті, оформлені відповідно до вимог, що наведені нижче, просимо надіслати до Оргкомітету Конференції за електронною адресою: Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır. та на поштову адресу (із записом на СD): м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 60, КНУ імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, навчально-науковий центр медичного права юридичного факультету.


Організаційний внесок

Для учасників Конференції організаційний внесок становить:

до 1 жовтня 2014 року (рання реєстрація) – 300 грн., з 1 жовтня 2014 року – 350 грн.

Організаційний внесок перераховується на рахунок:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

р/р 31252302214095 у ГУДКСУ у м. Києві, код банку 820019,

ЄДРПОУ 02070944, ІПН 020709426654.

У графі «призначення платежу» необхідно вказати назву Конференції та П.І.Б. учасника.

Можлива оплата готівкою при реєстрації у день проведення Конференції з видачею відповідних документів (за умови попередньої реєстрації в якості учасника Конференції до 24 жовтня 2014 р.).

У разі оплати організаційного внеску при реєстрації у день проведення Конференції організаційний внесок становить 400 грн.


Публікації

Тези доповідей повинні відповідати наступним вимогам:

Обсяг тез – до двох сторінок, через один інтервал. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14. Верхнє поле – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 2 см, праве – 1 см.

Назва тез пишеться великими літерами, через інтервал вказуються прізвища та ініціали авторів, назва установи, місто, країна, через два інтервали розташовують текст тез.

Статті мають відповідати вимогам, що пред’являються до оформлення наукових статей у фахових виданнях.

Статті будуть надруковані в електронному науковому фаховому виданні юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Право і громадянське суспільство».

Оргкомітет має право відхиляти та редагувати тези доповідей та/ або статті.

Тези та статті будуть надруковані за умови, що принаймні один з авторів зареєструвався для участі в Конференції та оплатив організаційний внесок.


Проживання

Оргкомітет надає допомогу у забезпеченні проживання учасників в житловому корпусі КНУ імені Тараса Шевченка в кімнатах готельного типу без сніданку (1-2 особи в номері – орієнтована вартість проживання від 150 грн./доба).

Можливе дешевше поселення за умови окремого звернення до організаторів. Проїзд, проживання і харчування оплачуються учасниками самостійно.

У разі виникнення організаційно-технічних запитань, будь ласка, звертайтеся за телефонами: +38(044)239-3435, +38(063)1170405.

У разі виникнення запитань щодо публікацій або наукової програми, будь ласка, звертайтеся до Гревцової Радмили Юріївни, к.ю.н., доцента, директора Навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка (Bu email ünvanı spambotlardan qorunur. Onu görmək üçün JavaScripti qoşmaq lazımdır. ; тел.: (067)4017585).

Реєстраційна форма учасника

Read 7707 times Last modified on Çərşənbə, 08 Oktyabr 2014 14:55

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.