HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Xəbərdarlıq

JUser: :_load: ID-si 104 olan istifadəçini yükləmək alınmadı

Студенти юридичного факультету на міжнародній літній школі "Особливості конституційного розвитку сучасного світу"

Rate this item
(22 votes)

Міжнародна літня школа "Особливості конституційного розвитку сучасного світу" відбулася в Єреванському Державному Університеті з 30 червня по 5 липня 2014 року з ініціативи юридичного факультету ЄДУ та підтримки Центру конституційного права Республіки Вірменія.

Основною метою проведення даного заходу було виявити характеристики конституційного розвитку в сучасному світі, якість підготовки студентів, що займаються питаннями у даній сфері, підвищення рівня теоретичних і практичних знань студентів, а також розвиток і просування міжнародного співробітництва і взаємної допомоги теоретиків і практиків з конституційного права.

Участь брали 7 іноземних студентів з України – Катерина Кравчук та Валерія Челобітченко студентки 2 курсу магістратури юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чехії – Ярослав Кремпл студент юридичного факультету Палацкого університету, Оломоуц, Литви – Мантас Люніус студент 4 курсу юридичного факультету Університету Міколаса Ромеріса, Грузії – Раті Чантладзе студент юридичного факультету Тбіліського Державного Університету та Словаччини – Стефан Агх та Міхаель Хасіварга студенти Університету Коменського в Братиславі, 6 студентів ЄДУ, серед яких: Ліліт Петросян, Тігран Казарян, Тігран Дадунтс, Саргіс Ізоян, Ованес Арутюнян, Тарон Сімонян, 5 іноземних професорів та вчені-конституціоналісти РВ, а саме:

- Доктор Анаіт Манасян радник Голови Конституційного Суду РВ, ЄДУ, професор,

- доктор Г.Казінян декан юридичного факультету ЄДУ,

- Професор, Доктор Геворг Данієлян, завідувач кафедри конституційного права юридичного факультету ЄДУ,

- Доцент Професор Доктор юридичних наук Д. Аветисян, голова Кримінальної палати Касаційного суду РВ,

- Професор, Доктор Гагік Арутюнян, Голова Конституційного суду РВ,

- Арменяк Мінасянц – начальник відділу міжнародних зв'язків у Конституційного Суду РВ.

- Доцент Професор Доктор Єва Девіатніковайте заступник проректора Університету Міколаса Ромеріса Інститут конституційного та адміністративного права, Литва,

- Доктор Властіміл Гьоттінгер, начальник відділу зовнішніх зв'язків та протоколу Конституційного суду Чеської Республіки,

- Доцент Професор Доктор юридичних наук Яніс Плепс, завідувач кафедри теорії та історії права юридичного факультету Латвійського університету,

- Діана Meссi, глава кабінету Президента Конституційного Суду Угорщини,

- Доцент Професор, кандидат технічних наук Маріан Гіба кафедри конституційного права Університету Коменського в Братиславі, Словаччина.

"Я думаю, це послужить гарною платформою для наших студентів і гостей, і вони зможуть збагатити знання один одного через дискусії. Персонал літньої школи обрано не випадково. Наші гості в основному з країн Східної Європи, які не так давно мали такий же статус, як і Вірменія, є багато корисного про що потрібно сказати нам", - підкреслив важливість літньої школи декан юридичного факультету Гагік Казінян.

"Ця тема дуже важлива для Республіки Вірменія, як і зараз ми знаходимося в процесі конституційного реформування, і концепція цих реформ знаходиться в процесі підготовки", - сказала радник Президента Конституційного суду РВ Анаіт Манасян.

"З мого власного досвіду я повинен сказати, що це дуже важливо, щоб закласти основи міжнародного співробітництва у молодому віці, бо тоді вона ефективна для всього життя", - сказав проректор ЄГУ з наукової політики та міжнародного співробітництва Гегам Геворкян.

"Літня школа запропонувала нам плідні зустрічі та дискусії, які допомогли зрозуміти конституційні зміни в Європі і, зокрема Вірменії. Висококваліфіковані фахівці зосереджені в своїх виступах на проблемах і шляхах їх вирішення. Їх відкриті і чесні підходи були вражаючими", - підвела підсумки події Діана Meссi, глава кабінету Президента Конституційного Суду Угорщини.

Поруч з насиченою програмою занять у літній школі була організована екскурсійна програма, за яку всі учасники виражають глибоку подяку організаторам заходу. Приємно вразила стародавня історія Вірменії та народу і багата культура, з якою ми мали змогу ознайомитися під час візиту до Матенадарану (Інституту стародавніх рукописів). Вражаюча краса природи відкрилася нам під час поїздки до озера Севан. Красиве місто Арташат, що знаходиться поруч з Єреваном – історична столиця Вірменії. Ми побачили Храм Гарні і монастир Гегард, Гафесчян (Художню галерею), а також багато інших цікавих місць. Також, навчаючись, ми були запрошені до Касаційного та Конституційного Судів РВ, де мали можливість потрапити в атмосферу праці даних установ.

Нові знання та незабутні враження ми привезли до рідного Університету і радо ділимося з вами.

Студентка 2 курсу магістратури
юридичного факультету
Валерія Челобітченко

litnia shkola virmeniia 1

litnia shkola virmeniia 2

litnia shkola virmeniia 3

litnia shkola virmeniia 4

litnia shkola virmeniia 5

litnia shkola virmeniia 6

Read 39891 times Last modified on Cümə axşamı, 31 İyul 2014 21:00

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.