HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Cümə, 25 Noyabr 2016 18:29

Відбувся творчий вечір мюзиклу й світових хітів

Rate this item
(1 Vote)

Більшість з нас щодня слухає музику на телефоні, з навушників, з комп’ютера тощо. Не завжди у нас з’являється можливість послухати живу музику, атмосферну та спостерігати захопливе дійство, в якому зливаються інструменти та вокал. Цього четверга (двадцять четвертого листопада) силами Вокальної студії та Хореографічної студії Студентського парламенту юридичного факультету було створено саме таку можливість послухати музичні хіти в живу.

8QkBC4qGnhQ

Наші співаки виконували як світові хіти, так й вітчизняні пісні. Не оминули також найвідоміші музичні хіти з найвідоміших мюзиклів. Від пісні з мюзиклу «Мамма мії», «Чикаго» та джазових хітів до пісень про любов з «Мулен Ружа». Порадувала всіх піснею Мозгового «Зачаровані слова» наша «зірочка» — Віка Літвінчук, що тиждень тому стала Золотим голосом КНУ. Не оминули нас також своїми виступами хореографічна студія — з класичною румбою та сучасним танцем. І, звичайно, Максим Касторський (переможець «Голосу КНУ в номінаціях дует та приз глядацьких симпатій) та Діана Покотило (переможець в номінації дует) підкорили серця усіх, хто прийшов на цей творчий вечір.

w5mCDtf UwM

Завершився захід класичною, але завжди актуальною піснею про нашу рідну Україну. Це було дійсно круто, адже захід вийшов насиченим, повним творчих особистостей та леґендарних пісень, а також якісних перформенсів.

 

Матеріал підготував Кирило Король — голова Інформаційного департаменту СПЮФ КНУ.

Read 5849 times Last modified on Cümə, 25 Noyabr 2016 19:59

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.