Освітньо-науковий семінар-презентація

 

photo 3

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 06 березня 2019 року відбувся освітньо-науковий семінар-презентація за темою: «Можливості навчання та стажування у Франції для правників», організований і проведений Навчально-науковим центром романського права юридичного факультету (надалі – ЦРП) спільно з Посольством Франції в Україні, Французьким інститутом в Україні та бюро Campus France у м. Києві.

Під час заходу було обговорено систему вищої освіти у Франції та її відмінності від вітчизняної, окреслено можливості щодо навчання та проходження стажувань у вищих навчальних закладах іюридичних фірмах Франції.

 Протягом семінару студенти, аспіранти, докторанти та викладачі юридичного факультету ознайомились із процедурою отримання різноманітних стипендій уряду Франції на навчання, стажування, проведення наукових досліджень. Окрім того, вони отримали цілу низку корисних практичних порад щодо підготовки та подачі документів, проходження співбесіди, що суттєво підвищить їхні шанси на отримання стипендій у найближчому майбутньому.

Слід окремо зазначити, що на заході були присутні пан Ромен Піпар  і пані Жюстін Муке. Вони поділились своїм досвідом навчання в Національній школі адміністрації, випускниками якої є Жак Ширак, Франсуа Олланд, Емманюель Макрон тощо, а також в Університеті Париж 2, юридичний факультет якого вважається найкращим у Франції. Французькі гості зазначили, що сприятимуть створенню програм подвійного дипломування між юридичними факультетами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Університету Париж 2 і Паризького інституту політичних досліджень.

Під час семінару відбувалась жвава дискусія за участю усіх присутніх. Учасники заходу отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді на поставлені запитання та висловили щиру вдячність організаторам і гостям.  

IMG 1

IMG 2

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-36-02, (044) 239-31-33
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Admin
petrenko_av@univ.net.ua