Міжнароднa науково-практична конференції на тему: “Еколого –правовий статус людини і громадянина в Україні та світі: ретроспективний та перспективний погляди”

Кафедра екологічного права і Кафедра земельного та аграрного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України запрошують Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: “Еколого –правовий статус людини і громадянина в Україні та світі: ретроспективний та перспективний погляди”, що відбудеться 31 травня 2019 року.

Організатори Конференції запрошують Вас долучитися до участі в обговоренні актуальних теоретико-практичних питань екологічних прав та обов’язків людини та громадянина в Україні та світі, включаючи можливості їх реалізації і захисту в галузях аграрного, земельного, природоресурсного права крізь призму їх історичних засад формування, становлення та розвитку.

До початку роботи Конференції планується видання збірника матеріалів тез доповідей його учасників. Всі учасники Міжнародної науково-практичної конференції отримають сертифікати участі англійською мовою.

Якщо Ви зацікавилися пропозицією і бажаєте взяти участь у роботі Конференції, просимо до «18» квітня 2019 року надіслати в електронному варіанті:

1) заявку на участь у конференції;

2) тези доповіді (до 5-ти сторінок);

3) квитанцію про оплату організаційного внеску;

4) завірену рецензію наукового керівника (для учасників без наукового ступеня).

Інформацію надсилайте за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма проведення конференції – очна, заочна.

Детальна інформація - ЗА ПОСИЛАННЯМ

Контакти:

Евген Кокошко +38 (068) 060 02 22

Марія Кучерова +38 (096) 145 68 35

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-36-02, (044) 239-31-33
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Admin
petrenko_av@univ.net.ua