Науково-освітній центр з інтелектуальної власності юридичного факультету

НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 

 • Кількість людей задіяних у роботі центру
 1. Кодинець Анатолій Олександрович, директор
 2. Комзюк Леонід Трохимович, фахівець 2 категорії
 3. Носік Юрій Володимирович, фахівець 2 категорії
 4. Зеров Констянтин Олександрович, фахівець 2 категорії
 5. Ярмолюк Анатасія Андріївна, фахівець 2 категорії
 6. Волинець Інна Павлівна, фахівець 2 категорії
 7. Старовіт Оксана Миколаївна, лаборант 

Відповідно до Положення предметом діяльності Центру є:

 • створення умов для реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері освітньої, наукової і науково-технічної діяльності, забезпечення використання досягнень вітчизняної та світової науки у сфері інтелектуальної власності для задоволення соціальних, економічних, культурних та інших потреб;
 • забезпечення вільного розвитку наукової та науково-технічної творчості, сприяння розвитку освітньої та наукової діяльності у підприємницькому секторі;
 • розробка рекомендацій щодо удосконалення вітчизняної освітньо-наукової інфраструктури та системи проведення фундаментальних та прикладних досліджень, зокрема у вищих навчальних закладх, з проблем інтелектуальної власності;
 • розробка рекомендацій щодо визначення змісту компетентностей та кваліфікацій, які набуваються у процесі отриманння освіти за напрямом «Інтелектульна власність»;
 • створення сприятливих умов для реалізації академічної мобільності студентів та педагогічних працівників;
 • створення умов для підвищення кваліфікації викладачів навчальних закладів та наукових працівників з напряму спеціалізації.

 

 • Заходи/діяльність центру за 2019 календарний рік.
 1. Проведення IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з проблем економіки інтелектуальної власності: «Розвиток інтелектуального капіталу та його складових в аспекті процесів інтелектуалізації, капіталізації та трансформації. Проблеми підготовки фахівців з інтелектуальної власності» (24 травня 2019 р.). 
 2. Проведення Круглого столу: «Актуальні проблеми реформування національної системи правової охорони інтелектуальної власності в контексті європейської інтеграції України» (14 червня 2019 р.).
 3. Оргіназація та проведення разом Лігою студентів АПУ та Патентно-юридичною компанією IPStyle UBA Students' League Moot on Intellectual Property 3.0
 4. Проведення VІI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності "Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри" (27 вересня 2019 р.).
 5. Проведення разом з ГО «Клуб інтелекуальної власності» зустрічі з представниками державної системи охорони інтелектуальної власності на тему «Подолання відмови у реєстрації прав на торговельні  марки: теорія та практика» (25 березня 2019 р.)
 6. Організація зустрічі з головою дослідницького центру інтелектуальної власності (IP) Саутгемптонського університету (Великобританія) провідним вченим у сфері інтелектуальної власності Е.Розаті та обговорення напрямів міжнародної співпраці (13 квітня 2019 р.).
 7. Організація відрядження співробітника Центру доц. Носіка Ю.В. до Університету св. Мартіна (Universidad de San Martin), м. Буенос Айрес, Аргентина (04 травня - 12 травня 2019 р.) для участі в роботі Всесвітнього кампусу з прав людини у складі міжнародної дослідницької ad-hoc групи (Україна, Білорусь, Вірменія, Киргизстан).
 8. Проведення консультаційної та претензійної роботи щодо захисту прав інтелектуальної власності працівників Університету щодо творів, незаконно розміщених у мережі Інтернет.
Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-36-02, (044) 239-31-33
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Admin
petrenko_av@univ.net.ua