Розвиваємо інтернаціоналізацію в ННІ права КНУ імені Тараса Шевченка

Протягом 13.03-18.04 студенти ННІ права КНУ імені Тараса Шевченка мали унікальну можливість долучитись до International group of study Taxation Law Program в університеті Генуї (Італія). 

У програмі взяли участь студенти різних курсів бакалаврату та магістратури, а також аспіранти (здобувачі PhD). Італійську сторону очолювали професори Alberto Marcheselli та Francesco Farri; українську групу очолювали професори Оксана Музика-Стефанчук (КНУ імені Тараса Шевченка) та Леся Музика (НаУКМА)

Слухачі від ННІ права доєднатися до навчального процесу в італійському університеті, мали змогу слухати та виступати, залучались до дискусій. 

Особливо активними були аспіранти кафедри фінансового права Анастасія Дубко та Ігор Масякін; студенти: Анастасія Климчук, Нікіта Бойко, Арсеній Романов, Вікторія Коваль, Олесь Стефанчук, Тимофій Гладченко, Микола Левченко, Віталій Ремез, Злата Стефанчук, Єгор Костюченко, Дмитро Хохуляк, Максим Бучинський

На завершення курсу відбувся круглий стіл, де українські студенти отримали відповіді на питання, що їх цікавили. 

Також деяким студентам та аспірантам запропоновано опублікуватись в італійських юридичних виданнях. 

На цьому заході був присутній італійський журналіст Giammarco Sicuro, який розповів про свої враження при відвідуванні українських міст, зокрема, Бахмуту, Соледару, Херсону; акцентував увагу присутніх на проблемі депортації українських громадян, на злочинах проти дітей тощо. Такі виступи є особливо важливі, адже через них, через очевидців поширюється реальний стан речей,  інформація про постраждалих, про людське горе, яке принесла на Українські землі російська орда. Посилання на репортаж про цей захід тут: 

https://life.unige.it/incontro-giammarco-sicuro

https://unige.it/node/3179

Насамкінець професор Francesco Farri зачитав лист Генерального консула України в Мілані Andrii Kartysh, де викладено підтримку цього заходу. Це, дійсно значне визнання. Дякуємо за підтримку!

Ось такий цікавий та насичений вийшов місяць у поціновувачів фінансового та податкового права. Майже рік підготовки, перемовин, зустрічей і все це задля наших студентів!

 Працюємо далі!

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua