Посвята першокурсників!

16 вересня 2022 року стало незабутнім для першокурсників Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адже саме тоді в стінах Червоного корпусу відбулася їхня посвята. До актової зали Університету завітали студенти першого курсу, їхні батьки, викладачі, представники студентського самоврядування, адміністрація інституту та Університету.

З вітальним словом до першокурсників та їхніх батьків звернувся Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир БУГРОВ, проректор з науково-педагогічної роботи Андрій ГОЖИК, директорка Навчально-наукового інституту права Оксана ВАСИЛЬЧЕНКО.

До слова були запрошені в. о. голови Студентського парламенту Андрій СТРЕЛЬЦОВ, голова Наукового товариства студентів та аспірантів Діана ЯРОВА, голова Асоціації випускників юридичного факультету Богдана ЧЕРНЯВСЬКА. Вітаючи першокурсників в Університетській родині, вони щедро ділилися досвідом про студентське та громадське життя.

Підтримуючи багаторічну традицію Начально-наукового інституту права, студенти 2 курсу магістратури передали студентам 1 курсу бакалавра ключ знань, який має стати символом спадкоємності та досяжності нових звершень.

По завершенню урочистої частини посвяти, першокурсникам було вручено залікові книжки та подарунки від Студентського парламенту, Асоціації випускників юридичного факультету, а куратори груп розповіли новачкам про особливості університетського життя та про початок навчального процесу.

Інститутська родина щиро вітає першокурсників із вступом до найкращого Університету України та початком їхнього студентського життя!

 

 

  

Фото газети Київський Університет.

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua