Привітання д.ю.н., проф., проф. кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАПрН України Олени Орлюк з Днем знань!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 вересня - на все життя про День знань! Й коли спочатку дивишся на усміхнені обличчя абітурієнтів, потім рік за роком - на них же завзятих і натхненних, на випуску - неймовірно щасливих, а ще через якийся час - вже на впевнених у собі й досвідчених фахівців, якими пишаєшся - розумієш, що сенс твого життя недаремно пов'язаний з цима сходами... Хіба що іноді мріється стати раптом тима юними саме зараз, коли стільки всього цікавого й нового можна отримати під час навчання , стільки відкрито можливостей.
Бо той досвід, що набула за останні роки в цих стінах, цілком дає підстав пишатися нашим студентським й викладацьким братством Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка, усіма своїми колегами; з яким пліч-о-пліч пройшли випробування й ковідом, й організацією навчання після 24 лютого, коли війна перейшла в іншу фазу... Але не дивлячись ні на що сьогодні лекції знову розпочалися. І ми всі знаймимося з розкладом нового семестру, який принесе безліч вражень.
А ще я впевнена, що в наступному році цей день ми зустрінемо з усіма нашими студентами на цих сходах . Бо Україна переможе! Слава нашим воїнам! І всім тим, хто день за днем докладає зусиль до наближення цього дня!

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua