День юридичного факультету/Інституту права

Шановні випускники юридичного факультету, викладачі та студенти, співробітники Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вітаємо вас з Днем юридичного факультету /Інституту права!

Традиційно, з року в рік, ми звикли у першу суботу квітня зустрічатися на сходинках Червоного корпусу та відзначати день нашого славетного юридичного факультету, який стояв у витоків створення Університету Св. Володимира.

На превеликий жаль, вже другий рік поспіль внаслідок пандемії, що вирує світом, ми втратили можливість зустрічатися разом у стінах рідної Alma Mater, заходити в аудиторії, в яких провели свою юність, навчаючись славетній юридичній професії, зустрічатися на кафедрах із улюбленими викладачами та друзями.

Однак ми впевнені, що як тільки ця недуга буде подолана, Університет гостинно розкриє двері й Інститут права, як гідний послідовник славетної історії юридичного факультету, що активно рухається на шляху розбудови юридичної освіти у поєднанні класичних традицій та інноваційних освітніх програм, радо привітає своїх випускників.

Пишаємося тим, що представляємо одну з найбільш відомих і поважних правничих шкіл України; що нині саме наші випускники займають лідерські позиції на ринках юридичних послуг й визнані найкращими в рейтингах працедавців. Цінуємо той багаторічний досвід, яким наші випускники діляться з сьогоднішніми студентами, що навчаються у стінах Червоного корпусу одній із найпрестижніших та найпопулярніших професій.

Передаємо вам, шановні друзі, привітання від керівництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту права та нашого студентського парламенту.

Бажаємо вам оптимізму та гарного здоров’я, душевного тепла, радості й натхнення!

Зичимо рідному Університету процвітання!

Щиро вітаємо Вас зі святом!

 

Колектив Інституту права

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Привітання від керівництва Університету:

від академіка Губерського Л.В,

 
від професора Бугрова В.А.
 
Привітання від керівництва Інституту права:
 
Привітання від професорки Орлюк О.П.
 
Привітання від доцента Ромащенка І.О.
 
Привітання від Студентського парламенту Інституту права:
 

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net