Юридична клініка «Pro Bono» доєдналась до Асоціації юридичних клінік України!

19-20 березня відбувся весняний форум Асоціації юридичних юридичних клінік України. Захід був присвячений презентації розробок захисту прав споживачів фінансових послуг.

Асоціація є центральною спільнотою, яка об’єднує понад 50 юридичних клінік України. Основним завданням Асоціації є покращення якості юридичної освіти та сприяння підвищення рівня правової свідомості громадян.

Весняний форум АЮКУ - це не просто звітування та теоретичні дискусії, це - воркшопи на актуальну тематику, майстер-класи з консультування, правової освіти та діджиталізації роботи юридичних клінік.

Членство в Асоціації відкриває багато перспектив та можливостей для співпраці. Це простір для розвитку спільних проектів, напрацювань, корисних розробок та практичних тренінгів. Вступ ЮК «Pro bono» до Асоціації є цілком закономірним етапом на шляху нашого розвитку.

Ще одним цьогорічним досягненням є презентація посібника «Правнича клінічна освіта в Україні», який містить методичні рекомендації щодо організації діяльності університетських правничих клінік та поради майбутнім правникам.
З посібником можна ознайомитись за посиланням: https://legalclinics.in.ua/wp-content/uploads/2021/03/Pravnycha-klinichna-osvita.-Navchalnyj-posibnyk.pdf

Таким чином, спільною працею та зусиллями ми зможемо підняти роботу Клініки на новий рівень, надаючи студентам ще більше можливостей для здобуття практичного досвіду, а громадянам - більш якісну та ефективну правову допомогу!

З повагою,
Голова ЮК «Pro Bono»
Фурман Ангеліна

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net