З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо вас з прийдешніми святами, Новим роком та Різдвом Христовим!

2020 був складним роком, але він дав поштовх до якісних змін, до особистого й професійного розвитку, став визначним кроком у розбудові міцної та сучасної правничої школи в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Ми разом протистояли пандемії, опановували навчання та викладання онлайн, долучали нових партнерів та зміцнювали міжнародну співпрацю, проходили виборні та акредитаційні процедури, та постійно підвищували імідж юридичної освіти й професії!

Для нас надзвичайно важливим був постійний діалог зі студентами та аспірантами, з нашими колегами, адже саме завдяки підтримці та конструктивній критиці ми робили наш Інститут права кращим. За цей рік ми навчилися бути разом, не дивлячись на відстань. І нині усі разом можемо пишатися результатами спільної роботи!

Нехай 2021-й подарує багато приводів для радості й щасливих моментів, хай збудуться найзаповітніші бажання, хай у всіх добрих справах вас супроводжує удача! Міцного здоров’я та життєвої енергії! Творчих звершень, відкриття нових обріїв й набуття нових знань!

Хай ваші серця наповнюються радістю й вірять у диво. Затишку й миру нам усім!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net