Зустріч представників Інституту права з учнями Школи І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва

08 грудня 2020 року в межах Тижня права відбулась онлайн зустріч представників Інституту права з учнями Школи І-ІІІ ступенів № 132 міста Києва.

З боку Інституту права у зустрічі взяли участь заступник директора Інституту права, к.ю.н., доц. Ромащенко Іван Олегович, доцент кафедри нотаріального, виконавчого процесу та адвокатури, прокуратури, судоустрою і керуючий партнер адвокатського об'єднання "Мельник, Кухнюк і Партнери" к.ю.н., доц. Кухнюк Дмитро Володимирович, а також аспірант кафедри конституційного права Андрій Володимирович Матат. З боку Школи на зустрічі була присутня заступник директора з виховної роботи Оксана Орестівна Кузів.

Під час зустрічі представники Інституту права розповіли учням про діяльність Інституту права, а також відзначили важливість дотримання прав людини та принципів верховенства права. У своїй доповіді та презентації к.ю.н., доц. Кухнюк Д.В. виділив основні моменти, що стосуються прав та обов'язків неповнолітніх, а також зупинився на актуальних для неповнолітніх аспектах відповідальності таких осіб. Своєю чергою, А.В. Матат розповів про основні акти у сфері прав людини, поспілкувався з учнями щодо розуміння поняття "права людини" та розкрив зміст таких прав.

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net