Стипендіальний конкурс Адвокатської фірми "Грамацький і партнери"

Інститут права інформує про проведення Адвокатською фірмою «Грамацький і Партнери» стипендіального конкурсу серед студентів старших курсів.

Учасники Конкурсу: студенти четвертого і більш старших курсів, які навчаються на юридичних спеціальностях («Право», «Міжнародне право») у вищих навчальних закладах України на всіх формах навчання.

Перший етап триватиме з 23 листопада 2020 року по 28 лютого 2021 року.

Як взяти участь в Конкурсі?

Необхідно ознайомитися з Положенням про проведення Стипендіального конкурсу, завантажити анкету учасника та письмові завдання Першого туру (форми для завантаження розміщена на web сайті компанії), заповнити анкету, вирішити завдання письмово та надіслати заповнену анкету з вирішеними завданнями до 28 лютого 2021 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати Першого туру будуть оголошені до 22 березня 2021 року.

Фонд Конкурсу: три переможця Конкурсу отримають стипендії.

Крім стипендій, фіналістам Конкурсу може бути надана можливість проходження стажування протягом трьох тижнів в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери» в позанавчальний час. Переможців визначає Конкурсна комісія, до якої входять провідні адвокати Адвокатської фірми «Грамацький і Партнери». За результатами стажування кращим студентам може бути запропоновано працевлаштування в Адвокатській фірмі «Грамацький і Партнери».

Деталі за посиланням: http://gramatskiy.com/ru/scholarship/

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net