Запрошення на науково-практичну конференцію «Конституційні засади кримінального права України» (22 грудня 2020 року)

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ІНСТИТУТ ПРАВА

Кафедра кримінально-правової політики та кримінального права Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує до участі в науково-практичній конференції «Конституційні засади кримінального права України», яка відбудеться 22 грудня 2020 року.

Конференція проводиться з нагоди дня народження судді Конституційного Суду України (1996 – 2001), члена-кореспондента Національної академії правових наук України, професора Станіслава Сергійовича Яценка (1936 – 2014).

ОРГАНІЗАЦІЯ, ПОРЯДОК РОБОТИ ТА ФОРМАТ КОНФЕРЕНЦІЇ

До участі в конференції запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, юристи-практики.

Для участі в конференції необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/fewcu7b8aWSRfoE98 

Реєстрація буде проводитися до 14 грудня 2020 року включно. 

Участь у конференції можлива в таких формах: 1) подання тез доповіді; 2) виступ з доповіддю; 3) участь у обговоренні доповідей; 4) подання наукової статті, яка розкриває основні положення доповіді.

Оргкомітет залишає за собою право обмежити коло учасників, які зможуть виступити з доповідями під час роботи конференції. 

Робота конференції відбуватиметься дистанційно на базі платформи Zoom. Посилання, за яким учасники зможуть приєднатися до заходу, а також орієнтовний порядок роботи конференції будуть надіслані не пізніше 18 грудня 2020 року на електронну адресу, зазначену учасниками під час реєстрації.

Робоча мова конференції — українська.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ОБГОВОРЕННЯ ДОПОВІДЕЙ

У межах теми конференції планується обговорення доповідей за такими напрямами:

1. Особливості співвідношення норм Конституції України та положень вітчизняного кримінального права.

2. Практичний вимір впливу Конституції України на кримінальне право: врахування норм Конституції України при прийнятті законів України про кримінальну відповідальність, питання конституційності окремих положень кримінального права у рішеннях Конституційного Суду України та у правових позиціях Верховного Суду / Верховного Суду України.

3. Проблеми врахування конституційних засад кримінального права України при його вдосконаленні. 

ТЕЗИ ДОПОВІДЕЙ ТА НАУКОВІ СТАТТІ

Тези доповідей необхідно надсилати на адресу електронної пошти: knu.criminal.law.conference.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 грудня 2020 року включно.

Тези доповідей здобувачів вищої освіти (студентів та аспірантів) розглядаються за наявності рецензії наукового керівника, який має науковий ступінь та (або) вчене звання.

Вимоги до оформлення тез доповіді та рецензії наукового керівника див. за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1cVsf5F-4FNiFd1_tVzv8LG18tviKq2c0ZJYl3vgZ524/edit?usp=sharing 

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези доповідей, які не відповідають тематиці конференції, не містять наукової новизни або суперечать принципам академічної доброчесності. 

До початку роботи конференції планується підготовка електронної збірки тез доповідей учасників. Така збірка буде надіслана на електронну пошту учасникам конференції не пізніше 18 грудня 2020 року.

Учасники конференції також можуть подати до розгляду наукові статті, які розкривають основні положення доповідей. Оргкомітет забезпечить передачу статей до редакційної колегії журналу “Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Юридичні науки” для їх подальшого розгляду на предмет публікації в одному з номерів журналу за 2021 рік. Умови публікації статей у Віснику див. за посиланням:  http://visnyk.law.knu.ua/ua/obov-iazky-avtoriv/. Рукописи необхідно надсилати на адресу електронної пошти: knu.criminal.law.conference.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 січня 2021 року включно. 


За додатковою інформацією з питань проведення конференції можна звертатися за адресою: knu.criminal.law.conference.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net