Оголошення про формат навчання з 28 вересня по 9 жовтня

Шановні студенти!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ 1 КУРСУ БАКАЛАВРАТУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

З 28 вересня по 9 жовтня практичні та семінарські заняття на 1 курсі бакалаврату денної форми навчання навчання будуть проходити в аудиторіях по таким дням: вівторок та пятниця. Початок занять – о 8-00. З розкладом та відповідними номерами аудиторій можна ознайомитися на сторінці https://law.knu.ua/ua/studentu

О 7-30 у вівторок 29 вересня біля пам’ятника Тараса Шевченка навпроти Головного корпусу Університету відбудеться збір студентів усіх груп 1 курсу бакалаврату денної форми навчання та зустріч з кураторами груп від студентського самоврядування. З 7-40 куратори від студентського самоврядування проводитимуть студентів відповідних груп до їхніх аудиторій, визначених розкладом.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ 1 РОКУ НАВЧАННЯ МАГІСТРАТУРИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

З 28 вересня по 9 жовтня практичні та семінарські заняття на 1 році навчання магістратури «Право» денної форми навчання будуть проходити в аудиторіях по таким дням: середа. Початок занять – о 8-00. З розкладом та відповідними номерами аудиторій можна ознайомитися на сторінці https://law.knu.ua/ua/studentu

За результатами проведеного серед студентів 1 року навчання магістратури «Право» денної форми навчання опитування переважна більшість студентів 1, 5 та 9 груп висловилися за онлайн формат навчання з 28 вересня по 9 жовтня. В таких групах навчання в цей період буде проводитися без аудиторної складової та з використанням технологій дистанційного навчання.

Навчання в групах освітніх програм «Інтелектуальна власність» та «Програма подвійного дипломування: Україно-Європейські правничі студії» буде проходити онлайн.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРАТУ ТА МАГІСТРАТУРИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Навчання на заочній формі навчання до поліпшення ситуації із захворюваністю на гостру респіраторну хворобу C0VID -19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, буде здійснюватися із застосуванням технологій дистанційного навчання.

ЗАГАЛЬНА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

В тих групах та потоках, де навчання відбуватиметься із застосуванням технологій дистанційного навчання, викладачі мають заздалегідь повідомляти студентам посилання на відповідні відеоконференції, ідентифікатори доступу та паролі (коди) доступу.

Навчання в аудиторній формі відбуватиметься з дотриманням карантинних обмежень, в тому числі з обов’язковим дотриманням положень постанови  Головного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 р. "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net