Посвята у студенти бакалаврату Інституту права

Шановні вступники Інституту права!

 

Ми раді зустрічати вас у стінах Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка 17 вересня на посвяті у студенти бакалаврату Інституту права. Ми хочемо, аби цей день став для вас незабутнім, адже саме з нього у вашому житті відкриваються нові обрії; ви отримали можливість не лише набути професійних знань й навичок у провідній правничій школі країни, але й долучитися до активного студентського життя!

З метою дотримання протиепідемічних заходів ми плануємо провести посвяту у студентство для кожного потоку окремо, аби убезпечити вас від будь-яких ризиків. 16 вересня ми розмістимо на сайті та фейсбук сторінці Інституту права повну інформацію, як буде організовано зустрічі викладачів, органів студентського самоврядування та адміністрції Інституту протягом 17 вересня з кожному із п’яти набраних потоків першокурсників.

Інформуємо вас про наступний порядок організації занять:

Із 18 вересня по 25 вересня включно для 1 курсу бакалаврату та 1 року навчання магістратури в режимі онлайн триватимуть лекційні заняття. Про розклад лекційних занять буде повідомлено на веб-сайті (за адресою: https://law.knu.ua/ua/studentu) та фейсбук сторінці Інституту права.

Із 28 вересня по 9 жовтня включно для 1 курсу бакалаврату та 1 року навчання магістратури навчання відбуватиметься із поєднанням онлайн навчання та навчання в аудиторіях. Про час і порядок проведення занять буде повідомлено пізніше.

Із 12 жовтня для 1 курсу бакалаврату та 1 року навчання магістратури навчання знову відбуватиметься в режимі онлайн до поліпшення епідемічної ситуації.

Хочемо вас також заспокоїти, що якщо у вступників на 1 курс бакалаврату є перестороги щодо стану здоров’я, занепокоєння щодо приїзду до Університету чи інші ускладнення, присутність на посвяті 17 вересня не є обов’язковою.

 

З нетерпінням чекаємо на розширення нашої університетської спільноти!

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram