Шановне студенство! Колектив Інституту права вітає вас із початком нового навчального року 2020-2021!

Шановне студенство! Колектив Інституту права вітає вас із початком нового навчального року 2020-2021! Ми усі жалкуємо, що 1 вересня зустрічаємося з вами в режимі он-лайн, адже не менше вас скучили за живим спілкуванням в університетських аудиторіях. Однак, як і ви та ваші батьки, піклуємося про ваше здоров'я й намагаємося звести до мінімуму загрози по поширенню захворюваності на covid-19. Тим не менше, ми усі прикладемо максимально зусиль, аби створити для вас усі можливості отримувати освітні послуги на вищому рівні. Протягом цього семестру ми не лише зустрічатися з вами дистанційно, але й будемо запрошувати вас за можливості в аудиторії для спілкування, зустрічей, консультацій. Ми цінуємо вашу наполегливу працю й час, який ви віддаєте самостійній роботі (що набуває нового змісту в процесі застосування змішаної форми навчання). Й докладемо максимум зусиль, аби додати до вашого навчання зустрічі з провідними юристами та державними діячами України та інших країн, у тому числі й нашими випускниками, що готові ділитися своїм досвідом у різних сферах та галузях права. Адміністрація й наші викладачі планують втілення в навчальний процес майстер-класів, опанування цікавих кейсів, проведення батлів, сертифіковані програми, наукові заходи тощо. Як засвідчили останні місяці, дистанційні форми спілкування відкривають для сфери освіти нові обрії та можливості й ми готові ними скористатися. І хоча вересень традиційно розпочинається з начитки лекцій, але вже за декілька тижнів ми хочемо розпочати долучати до вашого навчання різні проєкти. 

17 вересня до нашого студентського корпусу приєднаються й першокурсники, яких усі спільно маємо взяти під додаткову опіку в умовах триваючої пандемії. 

Ми закликаємо усіх вас до плідної й результативної співпраці, заснованої на принципах свідомості, активності, академічної доброчесності, взаємної поваги тощо. 

Й хочемо сказати, що Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка, усі наші викладачі та працівники пишаємося своїми студентами! Й прикладемо максимум зусиль, аби й ви пишалися нашою alma mater!

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram