Прощання з Воєводіним Богданом Володимировичем

Адміністрація та колектив Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка  перебувають у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті кандидата юридичних наук, доцента кафедри цивільного права – Воєводіна Богдана Володимировича та висловлюють щирі співчуття сім’ї та близьким померлого.

Обірвалось життя людини, якій виповнилося лише 33 роки. Смерть Богдана Володимировича – це непоправна втрата для рідних, близьких, колег та друзів.

З 2003 року по 2009 рік Богдан Володимирович навчався на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка. За час навчання активно брав участь у роботі студентського самоврядування, організовував фотовиставки, конференції та інші заходи. У 2009 році почав працювати на посаді асистента кафедри цивільного права, у 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Інститут реклами: цивільно-правовий аспект», а до останнього часу обіймав посаду доцента кафедри цивільного права Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка.

За період роботи в КНУ імені Тараса Шевченка Богдан Володимирович заслужив істинне визнання талановитого викладача-цивіліста, фахівця з медіа та ІТ права, любов студентів та повагу колег. У своїй діяльності він завжди притримувався високих стандартів людяності та професійності. Поряд із викладацькою та науковою діяльністю Богдан Володимирович також займався волонтерством та громадською діяльністю, будучи активним захисником прав велоспільноти, сприяв розвитку медіації та moot court спільноти, студентського самоврядування, а також організовував численні наукові заходи. Велику кількість часу Богдан Володимирович приділяв розвитку та наповненню сайту «Bike in City» (https://bikeincity.com.ua/).

Пішла у вічність світла людина. Людина з великої літери, енергійна, оптимістична, ініціативна, розумна, щира. Світла  пам’ять про Богдана Володимировича вічно житиме у наших серцях.

Прощання з Богданом Володимировичем відбудеться 29 липня 2020 року о 10-00 у внутрішньому дворі червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка (з дотриманням карантинних обмежень). Вхід буде здійснюватися зі сторони КПП № 1 між червоним корпусом КНУ імені Тараса Шевченка та корпусом Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Адреса
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net