Пілотна аспірантська програма подвійного дипломування в Інституті права

Пілотна аспірантська програма подвійного дипломування

в Інституті права

 

У 2018 р. за сприяння навчально-наукового центру романського права юридичного факультету та Посольства Франції в Україні Київським національним університетом імені Тараса Шевченка  було підписано договір із Університетом Страсбурга про пілотну аспірантську програму подвійного дипломування, яка почала запроваджуватись юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з докторською школою юридичних наук Університету Страсбурга, та наразі продовжує успішно реалізовуватись Інститутом права Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно із французьким партнером за організаційної підтримки Центру європейських студій Інституту права.

Вищезазначена програма спрямована на сприяння міжнародній академічній мобільності молодих дослідників і розвиток франко-українського наукового співробітництва у галузі права. Аспірантам вона надає унікальну можливість здобуття міжнародного наукового досвіду, а також сприятиме їх майбутньому професійному та кар’єрному зростанню.

Слід зазначити, що відповідно до укладеного договору навчання та дисертаційні дослідження здійснюються в Україні та у Франції. Робота над дисертацією відбувається під спільним керівництвом двох наукових керівників з університетів – партнерів. У разі успішного захисту, який буде проходити у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2021 р. за участю представників обох університетів – партнерів – членів спеціалізованої вченої ради, аспіранти отримають два дипломи доктора філософії – диплом, виданий Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, та диплом, виданий Університетом Страсбурга.

 

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua