Освітні програми "Інтелектуальна власність"

 

Освітня програма «Інтелектуальна власність» здійснює підготовку фахівців освітнього рівня «Магістр» за спеціальністю «Право», метою даної програми є набуття знань у сфері правового регулювання відносин інтелектуальної власності, у тому числі в її міжнародно-правових аспектах, а також формування у студентів практичних навичок щодо самостійного розв’язання проблем, пов’язаних з реалізацією норм законодавства у сфері інтелектуальної власності. Випускники можуть використовувати знання, вміння та практичні навички в усіх сферах публічних та приватних правовідносин інтелектуальної власності, зокрема, як адвокат, патентний повірений, експерт, представник органів державної влади, у тому числі судових та правоохоронних, викладач навчального закладу.

Випускник отримує поглиблені знання про правову охорону та захист прав інтелектуальної власності; особливості набуття та розпорядження правами інтелектуальної власності; трансфер технологій;  міжнародно-правову охорону інтелектуальної власності; європейську доктрину права інтелектуальної власності та систему європейського законодавства у сфері інтелектуальної власності; поглиблені знання з практики  Європейського Суду з прав людини та Європейського Суду у сфері інтелектуальної власності.

Сертифікат про акредитацію ОНП "Інтелектуальна власність" ОС Магістр (денна форма навчання) за посиланням.

Сертифікат про акредитацію ОНП "Інтелектуальна власність" ОС Магістр (заочна форма навчання) за посиланням.

Опис ОС Магістр "Інтелектуальна власність" для вступників 2022 року

Опис ОНП "Інтелектуальна власність" ОС Магістр (денна форма навчання) для вступників 2022 року 

 

Описи ОС Магістр "Інтелектуальна власність" для вступників 2021 року

Опис Освітньо-наукової програми "Інтелектуальна власність". Рівень вищої освіти: другий, на здобуття освітнього ступеня: Магістр, за спеціальністю № 081 "Право", галузі знань № 08 "Право" (денна форма навчання). Київ, 2021.

Опис Освітньо-професійної програми "Інтелектуальна власність". Рівень вищої освіти: другий, на здобуття освітнього ступеня: Магістр, за спеціальністю № 081 "Право", галузі знань № 08 "Право" (заочна форма навчання). Київ, 2021.

Описи ОС Магістр "Інтелектуальна власність" для вступників попередніх років

Опис Освітньо-наукової програми "Інтелектуальна власність". Рівень вищої освіти: другий, на здобуття освітнього ступеня: Магістр, за спеціальністю № 081 "Право", галузі знань № 08 "Право" (денна форма навчання). Київ, 2018.

Опис Освітньо-професійної програми "Інтелектуальна власність". Рівень вищої освіти: другий, на здобуття освітнього ступеня: Магістр, за спеціальністю № 081 "Право", галузі знань № 08 "Право" (заочна форма навчання). Київ, 2019.

 

 

Зауваження та пропозиції щодо освітньої програми просимо надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua