Наукові заходи

Можливості наукового стажування та подвійної аспірантури для аспірантів ННІ права

13 червня 2022 відбулась інформаційна зустріч заступника директора ННІ права з аспірантами щодо можливостей стажування закордоном. Аспірантів ознайомлено з процедурою оформлення документів для науового стажування та з окремими програмами, які пропонуються для наукового співробітництва. Безкоштовне наукове стажування для аспірантів з України пропонують Koç University (Туреччина), University of Castilla-La Mancha (Іспанія), University of Milano-Biocca (Італія), University of Lucerne (Швейцарія) та інші ЗВО.

Окремі програми в університетах LUISS guido CARLI (Італія) пропонують повне фінансування витрат на проживання, харчування та стипендію на проведення наукових досліджень.

Серед представлених програм для наукового стажування закордоном є і тематичні, як нариклад,  від Institute of Structure Research in Warsaw у сфері охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки, тривалість до двох років з виплатою стипендії аспірантам у розмірі 1000-1500 євро щомісячно.

Аспірнати виявили зацікавленість у співпраці з іноземними науковими установами та отримали корисні лінки для пошуку релевантних програм стажування як на сайті віддлу аспірантури КНУ ім. Т.Шевченка, так і на пошукових ресурсах для науковців з України, таких як www. scienceforukraine.eu

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Дорогі учасники конференції!

Нагадуєм Вам, що конференція відбудеться 12 травня 2022 року, початок о 10-00

Програма конференції містить актуальні посилання, за якими Ви можете долучитись дистанційно як на пленарне засідання, так і на засідання секцій.

Ви можете ознайомитись також зі збірником матеріалів конференції

Збірник матеріалів конференції 2022

Чекаємо усіх учасників з нетерпінням, особиста Ваша участь дуже важлива для нас!

 

 


 Intellectual Property Moot Court 2022

20-21 вересня відбувся перший захід, яким розпочалась підгштовка до проведення Муткорту з права інтелектуальної власності. Інститут права підтримує цю ініціативу з самого початку, перший турнір відбувся у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка і з тих пір ми щорічно виступаємо у ньому співорганізаторами. Участь у змаганнях беруть  команди студентів Інституту права, а викладачі запрошуються в якості суддів.

Перша сесія щодо підготовки студентів до змагань із судових дебатів з права інтелектуальної власності (муткорт) «Основи права інтелектуальної власності» відбулася за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) у координації з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (кафедра інтелектуальної власності та інформаційного права Інституту права),  Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, Лігою студентів асоціації правників України, Патентно-юридичною компанією IPStyle, Бюро патентів і товарних знаків США Національною асоціацією правників України, Проектом USAID «Нове правосуддя», Американською комерційною службою.

Інститут права представляли заступник директора Інституту права, доцент кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Інституту права Огнев’юк Ганна Зіновіївна, асистент кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Інституту права Зеров Костянтин Олександрович та доцент  кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Інституту права, який виступив з доповіддю “ Evolution of Civil Law in Ukraine and Intellectual Property” Носік Юрій Володимирович.

 

Інститут права вітає розвиток студентських мут-кортів, модельних судових дебатів та інших конкурсів, де студенти можуть отримати практичний досвід виступів, представлення та агрументації власних правових позицій. До таких змагань залучаються практики, представнки юридичних фірм, а студенти, які проявили себе якнайкраще отримують пропозиції з працевлаштування.

Мут корт з права інтелектуальної власності 2022  виходить на міжнароний рівень, переможці англомовних раундів будуть представляти нашу країну та свій навчальний заклад закордоном. Паралельно відбуватиметься і україномовний раунд змагань. 

Запрошуємо наших студентів, які цікавляться правом інтелектулаьної вланості взяти участь. 


 

Візит до Вільнюсу, Литва

16-18 вересня 2021 року проф. Ірина Ізарова, проф. Юрій Притика та к.ю.н. Олена Терех з Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали своїх партнерів з юридичного факультету Вільнюського університету, Литва. 

Впродовж цього візиту було проведено зустрічі у Вільнюському комерційному арбітражному суді, Верховному адміністративному суді Литви, а також на юридичному факультеті, де відбулася підсумкова конференція. Надзвичайно цікавою для всіх учасників виявилася доповідь про запровадження та удосконалення системи дистанційного розгляду справ в Литві. 

Також дуже цікавою стала зустріч з литовськими виконавцями, впродовж якої були продемонстровані очевидні переваги роботи автоматизованої системи.

https://www.facebook.com/Strengthening-of-ADR-in-Lithuania-and-Ukraine-112346427315160   


 

 

"Футбол -30" - 08.09.2021

науковий захід на підтримку розвитку спортивного права, правової охорони футболу, організований Інститутом права спільно з Варшавським університетом, Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів


 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.06.2021 №735 затверджено рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня доктора наук, відповідно до  якого науковий ступінь доктора наук отримали викладачі Інституту права:

 

Радишевська  Олеся Ростиславівна

 

Сінькевич Олена Василівна

 

Цвєткова Юліанна Володимирівна

 

Черняк Євгенія Валеріївна

 

 

Вітаємо наших талановитих колег з присудженням наукового ступеня доктора наук, бажаємо здоров’я, наснаги і професійних успіхів!!!

 

≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ ≈ 

 

Міжнародна науково-практична конференція

"Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики"

 

 

21 травня 2021 року в Інституті права відбудеться щорічна Міжнародна науково-практична конференція  "Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики"

Цьогоріч конференція об'єднала 381 учасника, що працюватимуть у 19 секціях, в тому числі двох англомовних. 

Конференція проводиться дистанційно.

Програма заходу знаходиться за посиланням ПРОГРАМА , відкриття відбудеться о 10:00.

Збірник матеріалів конференції Том 1  Том 2

Чекаємо на зустріч з вами!

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua