Кафедра екологічного права

Щиро дякую всім учасникам  секції "Екологічне право", яка працювала 21 травня 2021 року в межах Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання розвитку юридичної науки та практики", організованої Інститутом права КНУ імені Тараса, за актуальні доповіді та презентації, активну дискусію та плідну роботу.
Особлива подяка одному із модераторів, д.ю.н., проф., проф. кафедри екологічного права, член-кореспонденту НАПрН України Балюк Галині Іванівні та всім науковим керівникам  студентів та аспірантів за допомогу в підготовці тез.
З повагою, зав.кафедри екологічного права, к.ю.н., доцент Ковальчук Т.Г.
 
 
 

 

12 березня 2021 року відбулася Всеукраїнська дистанційна науково-практична конференція  «АГРАРНЕ, ЗЕМЕЛЬНЕ, ЕКОЛОГІЧНЕ, ТРУДОВЕ ПРАВО ТА ПРАВО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ» (до 10 -річчя створення однойменних кафедр). Після пленарного засідання була проведена секція «Екологічне право», на якій піднімалися надзвичайно актуальні, цікаві та фундаментальні для нашої галузі питання, пов'язані із витоками, теперішнім та майбутнім розвитком екологічного права, зокрема, дискусійними питаннями назви галузі екологічного права та його об'єктів, проблем доступу до правосуддя з екологічних питань, в т.ч. в екологічних судах, проблеми природоохоронного права, права екологічної безпеки, відшкодування екологічної шкоди, заподіяної збройними конфліктами тощо. Свої тези доповідей на секцію «Екологічного права» надіслали більш ніж 50 вчених, юристів-екологів, представників найвідоміших правничих шкіл України та інші вчені, зацікавлені у вирішенні екологічних проблем. Модератором секції «Екологічне право» була доцент кафедри екологічного права к.ю.н., доцент Слепченко Анжела Анатоліївна. Заплановано вихід збірника тез доповідей конференції.

 Хочемо нагадати, що 25 червня 2021 р. виповнюється 30 років з дня прийняття Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», який і досі залишається фундаментом еколого-правового механізму в Україні, та запрошуємо абітурієнтів та студентів на навчання на спеціалізації нашої кафедри.

 
 

26 лютого 2021 р. о 15.00 на платформі Zoom відбулася зустріч студентів Інституту права
 
Професорсько-викладацького складу кафедри екологічного права, та інших колег з головним науковим консультантом відділу з аграрних і екологічних питань таприродокористування Головного науково-експертного управління Апарату Верховноі Ради України, кандидатом юридичних наук Салміною Яною Олегівною. Тема зустрічі: Експертиза законопроектів у сфері екології: на прикладі діяльності Верховної Ради України. Під час зустрічі спікер зупинилась на ключовій ролі українського парламенту у формуванні екологічної політики – його законодавчої діяльності та її особливостях у сфері охорони навколишнього природного середовища, природокористування та екологічної безпеки. 
   Щиро дякуємо Яні Олегівні за практичний аналіз тенденцій та проблем законотворення, розгляд специфіки експертизи законопроектів у екологічній сфері, окреслення сучасних екологічних викликів в Україні та актуальності екологічної юридичної освіти у їх вирішенні. Дякуємо доценту кафедри екологічного права Власенко Юлії Леонідівні за технічне забезпечення зустрічі.
 
 
 
 
Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua